Chair Stacks Grey

Omschrijving / Chair Stacks Grey
Voor wie niet bang is voor een kleurexperiment is de stapelbare stoel Stacks de ideale partner! Deze fijne eetkamerstoel, of vergaderstoel, maar net wat je nodig hebt, is er in maar liefst zes verschillende kleuren die prettig met elkaar te combineren zijn. Dus of je nu kiest voor een serie stoelen in een enkele kleur of zes verschillende kleuren, het resultaat is altijd mooi!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548054509 |
| Prijs | € 129,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Kunststof,Staal Basiskleur: Grijs Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 44.50 Zithoogte (cm): 43 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 48.50 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 52.5 cm |
| Breedte | 48.5 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Stacks Grey
€ 129,00
