Chair Sanne Green Grey

Omschrijving / Chair Sanne Green Grey
De stoel Sanne combineert comfort en stijl. De nauwsluitende rugleuning nodigt uit om te ontspannen. Hij is gemaakt van een strak zwart metalen frame en een zacht gemêleerde stof, wat hem een verfijnde uitstraling geeft. Het elegante sierstiksel op de rugleuning voegt een vleugje verfijning toe aan deze bijzondere zitervaring.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548075559 |
| Prijs | € 179,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Staal Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Type Stoel: Eetkamerstoelen Basiskleur: Grijs Colour Fastness: 4-5 Bevat MDF: Nee Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 30000 Materiaal: Multiplex Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Kleur zitting: Grijs Zitdiepte (cm): 51 Zithoogte (cm): 48 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 50 Serienaam: SANNE CHAIR Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Plywood |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 64 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 82 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Sanne Green Grey
€ 179,00
