Chair Pip All Mint

Bestelhoeveelheid: 2 stuks
€ 99,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Chair Pip All Mint
Stoel Pip bekent kleur en hoe! Deze vrolijke eetkamerstoel is verkrijgbaar in veel verschillende kleuren. Een hippe keukenstoel die in trendy kleuren is uitgevoerd. Bijzonder is dat de kleur van boven tot onder is doorgevoerd. Niet alleen de kunststof zitting, maar ook de stevige metalen poten zijn in dezelfde kleur afgewerkt.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548052031 |
| Prijs | € 99,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Basiskleur: Groen Type Eetkamerstoel: Kuipstoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 42 Zithoogte (cm): 47 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 46 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Green |
| Lengte | 53.5 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 85 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Pip All Mint
€ 99,00
