Chair Marion Off White

Omschrijving / Chair Marion Off White
Als je gek bent op de rustige uitstraling van een
Scandinavisch interieur of de Japandi woontrend, dan zit je goed met de Marion eetkamerstoel. De zitting van deze stoel is bekleed met stof die heerlijk zacht aanvoelt en een knusse teddy-uitstraling heeft. Het onderstel van metaal is
afgewerkt in een matte poedercoating met dezelfde kleur. Dit geeft een mooi ton-sur-ton effect en maakt de stoel makkelijk te combineren in ieder interieur.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082014 |
| Prijs | € 129,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Verstelbare rugleuning: Nee Met rugleuning: Ja Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Multiplex Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Type Stoel: Eetkamerstoelen Basiskleur: Wit Colour Fastness: 4-5 Bevat MDF: Nee Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 30 Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 30000 Materiaal: Ijzer Patroon: Effen Voorgemonteerd: nee Geschikt voor ruimte: Eetkamer Draaibaar: Nee Kleur zitting: Off white Zitdiepte (cm): 40 Zithoogte (cm): 46 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 48 Serienaam: MARION CHAIR Materiaal vulling: Schuim Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Iron |
| Kleur | White |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 79 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Marion Off White
€ 129,00
