Chair Leon White

Omschrijving / Chair Leon White
Stoel Leon is het ideale kuipstoeltje voor iedere woonstijl. Deze fijne eetkamerstoel met kunststof kuip is er maar liefst vier verschillende trend kleuren. En kijk eens naar de poten. Deze zijn gemaakt van stevig metaal en afgewerkt met een laagje houtfineer. Een prachtige combinatie van materialen, deze Leon stoel. Gebruik Leon als keukenstoel, eetkamerstoel of zelfs als bureaustoel! Voor iedere stijl wat wils!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548035089 |
| Prijs | € 99,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Ijzer Basiskleur: Wit Type Eetkamerstoel: Kuipstoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 125 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 44 Zithoogte (cm): 42 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 44.50 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | White |
| Lengte | 49 cm |
| Breedte | 44.5 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Leon White
€ 99,00
