Chair Jolien Gold/Dark Green

Omschrijving / Chair Jolien Gold/Dark Green
Stoel Jolien is verkrijgbaar in zoveel kleuren en varianten dat je er echt alle kanten mee op kan. Deze prachtige met stevige stof gestoffeerde eetkamerstoel is er bijvoorbeeld met en zonder armleuningen. Maar ook met een gouden frame of een matzwart metalen frame. De goudkleurige stoel geeft je huis een elegant en chic tintje, terwijl de matzwarte stoel een stoer accent aan je inrichting geeft. Het is maar net waar je interieur om vraagt, aan jou de keus!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548053069 |
| Prijs | € 209,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Staal Basiskleur: Groen Colour Fastness: 4-4,5 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 25 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 40000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 42.50 Zithoogte (cm): 47 Materiaal zitting: Nylon,Polyester Zitbreedte (cm): 48 Materiaal vulling: PU Schuim Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Green |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Jolien Gold/Dark Green
€ 209,00
