Chair Jolien Black/White Bouclé

Bestelhoeveelheid: 2 stuks
€ 189,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Chair Jolien Black/White Bouclé
Het lijkt wel maatwerk! Stoel Jolien is verkrijgbaar in zoveel kleuren en varianten dat je er echt alle kanten mee op kan. Deze prachtige variant is verkrijgbaar met een houten zitting of helemaal gestoffeerd. Ook heb je de stoel met of zonder armleuningen en in verschillende kleuren frames. De stoel past in een chic, elegant huis, maar door de varianten ook in een stoer, retro huis. Het is maar net waar je interieur om vraagt, aan jou de keus welke stoel je neemt.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548070745 |
| Prijs | € 189,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Basiskleur: Wit Colour Fastness: 4 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: S22 - B26 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 40000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 46.50 Zithoogte (cm): 48 Materiaal zitting: Stof Zitbreedte (cm): 49 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | White |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Jolien Black/White Bouclé
€ 189,00
