Chair Jessica Green

Omschrijving / Chair Jessica Green
Maak kennis met de Jessica Chair, een mix van comfort en stijl. Deze goed ontworpen fauteuil heeft een zachte stoffen zitting die perfect past bij het bijpassende frame en de poten. De slimme toevoeging van een opening in de rug verhoogt het comfort, waardoor het een uitnodigende keuze is voor elke ruimte.Â
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082953 |
| Prijs | € 99,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Hoogte armleuning (cm): 73 Verstelbare rugleuning: Nee Met rugleuning: Nee Materiaal onderstel: Metaal Type Stoel: Eetkamerstoelen Basiskleur: Groen Bevat MDF: Nee Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Meubel afwerking: Gestoffeerd Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Martindale: 40000 Materiaal: Polypropyleen kunststof Voorgemonteerd: nee Geschikt voor ruimte: Eetkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 43.50 Zithoogte (cm): 48.50 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 54.50 Serienaam: JESSICA CHAIR Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Green |
| Lengte | 54.5 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Hoogte | 80.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Jessica Green
€ 99,00
