Chair Jeffrey White

Bestelhoeveelheid: 4 stuks
€ 89,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Chair Jeffrey White
Het funky ontwerp van Jeffrey heeft bijpassende kleuren in de kuip, poten en zitting. Zak weg in comfort met zijn zachte kussen, dat een uitnodigende zitplaats voor ontspanning biedt. Of het nu in een huis, kantoor of café is, de Jeffrey stoel voegt een vleugje persoonlijkheid en een vleugje comfort toe aan elke omgeving.Â
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082977 |
| Prijs | € 89,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Verstelbare rugleuning: Nee Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Type Stoel: Eetkamerstoelen Basiskleur: Wit Bevat MDF: Nee Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Materiaal: Polypropyleen kunststof Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 43 Zithoogte (cm): 48 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 49 Serienaam: JEFFREY CHAIR Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | White |
| Lengte | 48.5 cm |
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 88 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Jeffrey White
€ 89,00
