Chair Jake Off White Bouclé

Omschrijving / Chair Jake Off White Bouclé
Eetkamerstoel Jake Bouclé is een comfortabele stoel die perfect bij de eettafel past. Het zitkussen en de rugleuning zijn bekleed met een zacht bouclé, teddy stof en extra comfortabele kussens. De stoel heeft massiefhouten, zwartgelakte stoelpoten. Door de combinatie van materialen heeft Jake Bouclé een stoere, industriële look. Jake past in bijna ieder interieur en is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548072268 |
| Prijs | € 159,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Eikenhout Basiskleur: Wit Colour Fastness: 4-5 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: S30 - B24 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Martindale: 20000 Materiaal: Eikenhout Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 47 Zithoogte (cm): 50 Materiaal zitting: Polyacryl,Polyester Zitbreedte (cm): 46 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Oak wood |
| Kleur | White |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Jake Off White Bouclé
€ 159,00
