Chair Guus Brown

Bestelhoeveelheid: 2 stuks
€ 149,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Chair Guus Brown
Zak weg in de warmte van de Guus stoel. Een royale rugleuning omarmt je lichaam. Ondersteund door slanke zwart gepoedercoate metalen poten straalt deze stoel eigentijdse elegantie uit. De Guus stoel is bekleed met een boucle stof in neutrale tinten en is een chique toevoeging aan elke ruimte. Â
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082571 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Verstelbare rugleuning: Nee Met rugleuning: Ja Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Metaal Type Stoel: Eetkamerstoelen Basiskleur: Bruin Colour Fastness: 4 Bevat MDF: Nee Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Meubel afwerking: Gestoffeerd Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 25000 Materiaal: Metaal Geschikt voor ruimte: Eetkamer Draaibaar: Nee Kleur zitting: Bruin Zitdiepte (cm): 45 Zithoogte (cm): 49 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 47 Serienaam: GUUS CHAIR Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 53 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Guus Brown
€ 149,00
