Chair Gigi All Mint

Omschrijving / Chair Gigi All Mint
Eetkamerstoel Gigi weet wat kleur bekennen is en doet dat van top tot teen. Deze opvallende eettafelstoel heeft een kunststof zitkuip in een kleur die ook is doorgevoerd in de metalen poten. Helemaal in kleur dus dit kuipstoeltje dat verkrijgbaar is in drie verschillende kleuren. Leuk om met elkaar te combineren!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548051997 |
| Prijs | € 99,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Staal Basiskleur: Groen Type Eetkamerstoel: Kuipstoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 44 Zithoogte (cm): 47 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 57 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Green |
| Lengte | 53.5 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 81 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Gigi All Mint
€ 99,00
