Chair Fijs Off White

Omschrijving / Chair Fijs Off White
De Fijs stoel is een mix van comfort en stijl. Het stalen frame en poten zijn afgestemd op de zacht gestoffeerde zitting, wat een prachtig ton sur ton effect creëert. De bekleding van de stoel is gemaakt van een boucle stof, wat deze stoel een perfecte keuze maakt om je eethoek te verrijken met een vleugje verfijning. Â
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548081970 |
| Prijs | € 99,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Verstelbare rugleuning: Nee Met rugleuning: Ja Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Multiplex Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Type Stoel: Eetkamerstoelen Basiskleur: Grijs Colour Fastness: 4-5 Bevat MDF: Nee Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 28 Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 30000 Materiaal: Ijzer Patroon: Effen Voorgemonteerd: nee Geschikt voor ruimte: Eetkamer Draaibaar: Nee Kleur zitting: Wit Zitdiepte (cm): 47 Zithoogte (cm): 49 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 46 Serienaam: FIJS CHAIR Materiaal vulling: Schuim Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Iron |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 83 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Fijs Off White
€ 99,00
