Chair Conway Dark Grey

Omschrijving / Chair Conway Dark Grey
De comfortabele Conway stoel heeft een opvallend detail: de doorgestikte rugleuning in diamantpatroon. Dit karakteristieke element geeft Conway die extra schwung waar wij zo gek op zijn! Deze gestoffeerde eetkamerstoel is verkrijgbaar in twee kleuren: beige en zwart. De hoge rugleuning ondersteunt de gehele rug en zorgt voor een heerlijke zit. De stoel heeft stevige donkerbruine houten poten die Conway lekker stoer maken.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548038578 |
| Prijs | € 179,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Beukenhout Basiskleur: Grijs Colour Fastness: 4-5 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: S30 - B25 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Martindale: 20000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 53 Zithoogte (cm): 48 Materiaal zitting: Stof Zitbreedte (cm): 48 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 85 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Conway Dark Grey
€ 179,00
