Chair Clive Light Green

Omschrijving / Chair Clive Light Green
Dat is fijn! Een stoel waar je alle kanten mee op kunt! Deze stoel Clive kun je bijvoorbeeld buiten of binnen gebruiken en hij is verkrijgbaar in veel verschillende kleuren! Bovendien zit hij comfortabel én is hij stapelbaar tot 4 stuks. Wat wil je nog meer van een tuinstoel of een eettafelstoel?
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548061088 |
| Prijs | € 129,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Kunststof Basiskleur: Groen Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 39 Zithoogte (cm): 46.50 Materiaal zitting: Kunststof Zitbreedte (cm): 48 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Green |
| Lengte | 47 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 79 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Clive Light Green
€ 129,00
