Chair Babington Natural

Omschrijving / Chair Babington Natural
Een fijne sfeer in huis creëer je met meubels vol karakter, zoals de Dutchbone Babington eetkamerstoel. Deze stoel doet meteen denken aan een kwalitatief meubel dat niet zou misstaan in een jaren 50 interieur.
Het houten frame met naturel kleur is zo ontworpen dat het onderstel naadloos in de rugleuning overloopt, puur vakmanschap. De natuurlijke look van het hout steekt prachtig af tegen de lichte stof van de zitting en rugleuning.
Bovendien biedt het zachte zitkussen een heerlijk comfortabele zit, ideaal voor lange diners in stijl.
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548103283 |
| Prijs | € 269,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Beech wood |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 56.5 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 80.5 cm |
Chair Babington Natural
€ 269,00
