Chair Aspen Light Green

Omschrijving / Chair Aspen Light Green
Met de Aspen eetkamerstoel kun je alle kanten op. Er zijn zoveel combinatie mogelijkheden met deze stoelenserie dat je heel gemakkelijk jouw eigen unieke look kun creëren in je keuken. Deze comfortabele stoel is er namelijk in maar liefst vier verschillende kleuren maar ook in twee kleuren hout. En alsof dat nog niet genoeg is, ook als kookeiland stoel. Welke combinatie maak jij?
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548059887 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Basiskleur: Groen Colour Fastness: 4-4,5 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 25 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 40000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 56.50 Zithoogte (cm): 47 Materiaal zitting: Multiplex Zitbreedte (cm): 47 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Green |
| Lengte | 56.5 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 79 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Aspen Light Green
€ 149,00
