Carpet Raz 160x230 Green

Omschrijving / Carpet Raz 160x230 Green
Carpet Raz heeft een klassieke look, maar dit vloerkleed is toch uiterst modern. Het is gemaakt met de nieuwste materialen en technieken. Dat maakt dit kleed super sterk en geschikt voor zelfs de drukste delen van het huis. Kleed Raz heeft een bijzondere kleurstelling en is lekker zacht aan je voeten. Het vrolijke franje randje maakt het kleed helemaal af. Dit vloerkleed de ideale basis voor een mooie zithoek. Verkrijgbaar in meerdere afmetingen.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548023925 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Basiskleur: Multi colour Fire retardant: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Materiaal: Viscose Materiaal samenstelling: 85% viscose, 15% polyester Patroon: Symmetrisch patroon Pool hoogte: Laagpolig Voorgemonteerd: 1 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Materiaal onderkant kleed: Katoen Serienaam: RAZ Vorm: Rond Geschikt voor vloerverwarming: Ja |
| Materiaal | Viscose |
| Kleur | multicolour |
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 0.26 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Carpet Raz 160x230 Green
€ 149,00
