Carpet Maron 200x300

Omschrijving / Carpet Maron 200x300
De Dutchbone Maron sierkussens en vloerkleden maken van jouw interieur een knusse plek. De dikke, geweven stof voelt namelijk heerlijk zacht aan en nodigt direct uit om lekker tegenaan te kruipen of met blote voeten overheen te lopen. Perfect tijdens een romantische filmavond of wanneer je samen met de kinderen spelletjes speelt op de vloer. De grafische patronen in warme, aardse tinten zorgen daarnaast voor een speelse look en voegen een vleugje kleur toe aan je interieur.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548090309 |
| Prijs | € 399,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Red |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 0.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Carpet Maron 200x300
€ 399,00
