Carpet Hairy 200x290

Omschrijving / Carpet Hairy 200x290
Met de Dutchbone Hairy stap je elke ochtend je bed uit op een warme en zachte ondergrond. Dit hoogpolige vloerkleed is dan ook de ideale toevoeging aan de slaapkamer. Maar natuurlijk ook perfect als sfeermaker in de zithoek. De neutrale kleurtint zorgt ervoor dat het kleed makkelijk te combineren is. Een look die geïnspireerd is op het knusse gevoel van een seventies interieur en de ruimte direct vult met een fijne ambiance.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548101395 |
| Prijs | € 795,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Wool |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 290 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 6 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Carpet Hairy 200x290
€ 795,00
