Carpet Bashmira 160x230

Omschrijving / Carpet Bashmira 160x230
Met de Dutchbone Bashmira verander je de ruimte moeiteloos in een warme plek – a place to warm your soul. Dit opvallende vloerkleed is namelijk uitgerust met een prachtige print en opvallend kleurenpallet. Heldere kleuren worden afgewisseld met aardse tinten en witte accenten. Dit zorgt voor een mooi contrast dat de sierlijke patronen tot leven lijkt te wekken. Een look waar je maar naar blijft kijken, omdat je elke keer weer iets nieuws ontdekt. Bovendien doen de kleuren en print denken aan de kleurrijke jaren 70, waardoor het kleed tegelijkertijd zorgt voor een fijne retro uitstraling. Â
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548086722 |
| Prijs | € 249,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Orange |
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 1 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Carpet Bashmira 160x230
€ 249,00
