Barstool Joa Terra

Omschrijving / Barstool Joa Terra
Geniet van maximaal comfort met de Joa. De brede rugleuning biedt ondersteuning en omhult je op een verwarmende manier. Gemaakt van bouclé stof, straalt deze stoel elegantie en kwaliteit uit. Of je nu aan tafel zit of aan de bar, de Joa stoel en barkruk omhult je met zijn zachte, comfortabele zitting. Maak een overtuigend statement met deze stijlvolle toevoeging aan jouw ruimte.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548083073 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 100 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Barstool Joa Terra
€ 149,00
