Vloerkleed Athene 7270 - 160 x 230 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 299,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Athene 7270 - 160 x 230 cm
Tapijt (kleur 7270) — Collectie Karpetten 2024. 1.000.000 punten/m², poolhoogte 11 mm, gewicht 3050 g/m². Samenstelling: 100% polypropyleen heatset. Verpakt: 160×19×19 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452092059 |
| Prijs | € 299,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 7270 |
| Maat | 160 x 230 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Model | Athene |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Athene 7270 - 160 x 230 cm
€ 299,00
