Vloerkleed Aspen 7270 - 240 x 330 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 655,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Aspen 7270 - 240 x 330 cm
Tapijt kleur 7270, 1.000.000 punten/m², poolhoogte 11 mm, totaalgewicht 3050 g/m², 100% polypropyleen (heatset). Collectie Karpetten 2024. Verpakking: 240 × 22 × 22 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452010985 |
| Prijs | € 655,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 7270 |
| Maat | 240 x 330 cm |
| Lengte | 330 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Model | Aspen |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Aspen 7270 - 240 x 330 cm
€ 655,00
