Armchair Zeri Off White

Omschrijving / Armchair Zeri Off White
Eetkamerstoel Zeri is een stijlvolle en comfortabele stoel, perfect voor elke eetkamer. Met zijn gebogen rugleuning biedt hij optimale ondersteuning en een moderne uitstraling. Kies uit de variant met offwhite stoffering en zwart frame of de volledig offwhite uitvoering.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548087156 |
| Prijs | € 109,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 51.5 cm |
| Breedte | 59.5 cm |
| Hoogte | 79 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Zeri Off White
€ 109,00
