Armchair Zelo Pink

Omschrijving / Armchair Zelo Pink
Eetkamerstoel Zelo is een stijlvolle en comfortabele keuze voor elke eetkamer. Met zijn moderne design en stevige zwart frame past deze stoel perfect in diverse interieurstijlen. Verkrijgbaar met of zonder armleuningen en in twee trendy kleuren.
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548087095 |
| Prijs | € 159,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Pink |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 83.5 cm |
Armchair Zelo Pink
€ 159,00
