Armchair Tango Grey

Omschrijving / Armchair Tango Grey
Armstoel Tango is een kuipstoel waar je ‘U’ tegen zegt. Laat je overdonderen door het uitstekende zitcomfort en de prachtige kleuren waarin Tango verkrijgbaar is. Heb je eenmaal de kleur gekozen dan komt het sledeframe in precies diezelfde kleur. De kunststof kuip en het stalen frame met poedercoating vormen dus een mooie eenheid. Laat je armen op de leuningen van stoel Tango rusten en je hebt een heerlijke avond tafelen in het vooruitzicht.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548042247 |
| Prijs | € 119,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Hoogte armleuning (cm): 69.50 Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Staal Basiskleur: Grijs Type Eetkamerstoel: Kuipstoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 45 Zithoogte (cm): 45.50 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 45 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 54 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Tango Grey
€ 119,00
