Armchair Stacks Pink

Omschrijving / Armchair Stacks Pink
Armstoel Stacks is een lichtgewicht stoel met armleuningen die heel goed te stapelen is. Tot vier stuks passen ze gemakkelijk op elkaar. Ook heel fijn aan deze stapelbare stoelen is de hoeveelheid kleuren waarin ze verkrijgbaar zijn. Deze comfortabele eetkamerstoel, die ook perfect is als vergaderstoel, is er in maar liefst zes verschillende kleuren. Alle kleuren passen perfect bij elkaar, zo maak je dus gemakkelijk je eigen combinaties!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548054530 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Hoogte armleuning (cm): 64 Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Kunststof,Staal Basiskleur: Roze Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Materiaal: Polypropyleen kunststof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 44.50 Zithoogte (cm): 43 Materiaal zitting: Polypropyleen kunststof Zitbreedte (cm): 48.50 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Polypropylene plastic |
| Kleur | Pink |
| Lengte | 53 cm |
| Breedte | 63.5 cm |
| Hoogte | 80.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Stacks Pink
€ 149,00
