Armchair Jolien Gold/Pink

Bestelhoeveelheid: 2 stuks
€ 229,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Armchair Jolien Gold/Pink
Eetkamerstoel Jolien met armleuningen biedt veel comfort aan tafel. Welke uitvoering je ook kiest, deze prachtige stoel met zachte bekleding is een parel voor je interieur. Deze stoel, waarbij ook de armleuningen bekleed zijn, is er in verschillende kleuren en met een goudkleurig frame of met een matzwart metalen frame. Wat een keuze!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548053113 |
| Prijs | € 229,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Hoogte armleuning (cm): 67 Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Staal Basiskleur: Roze Colour Fastness: 4-4,5 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 25 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 40000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 46.50 Zithoogte (cm): 48 Materiaal zitting: Nylon,Polyester Zitbreedte (cm): 49 Materiaal vulling: PU Schuim Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Pink |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 61 cm |
| Hoogte | 78 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Jolien Gold/Pink
€ 229,00
