Armchair Jamie Moss

Bestelhoeveelheid: 2 stuks
€ 119,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Armchair Jamie Moss
De Jamie fauteuil is een stuk van ontspanning en comfort. Met zijn strakke ontwerp en uitnodigende look straalt deze fauteuil een en al luxe uit. Gemaakt met een stevig metalen frame en bekleed met een fluwelen stof, biedt hij een vleugje elegantie. De zitting zorgt voor optimale ondersteuning en demping, zodat je na een lange dag heerlijk kunt wegzakken en ontspannen. De Jamie fauteuil is verkrijgbaar in een reeks warme, uitnodigende kleuren en is de perfecte aanvulling op elke moderne woonruimte.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548075511 |
| Prijs | € 119,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Hoogte armleuning (cm): 57 Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Basiskleur: Groen Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 0 Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Materiaal: Stof Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 46 Zithoogte (cm): 48.50 Materiaal zitting: Multiplex,Polyester Zitbreedte (cm): 42 Gestoffeerd: Nee Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Green |
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 90 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Jamie Moss
€ 119,00
