Armchair Indy Light Brown

Omschrijving / Armchair Indy Light Brown
Maak je eetkamer compleet met de Indy eetkamerstoelen serie. Beschikbaar in lichtbruin/beige en donkerbruin, deze stoelen combineren stijl met comfort. Ze zijn perfect voor zowel dineren als ontspannen.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548095991 |
| Prijs | € 239,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 54 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 81 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Indy Light Brown
€ 239,00
