Armchair Daley Beige/Brown

Omschrijving / Armchair Daley Beige/Brown
Verhoog uw eetervaring met de Daley stoel, waar stijl en functionaliteit samenkomen. Upgrade uw ruimte met dit moderne meesterwerk. De metalen basis, afgewerkt in een stijlvolle zwarte poedercoating, biedt stabiliteit. Kies tussen bruin of groen voor de binnenkant van de schaal en geniet van de tijdloze elegantie van beige aan de buitenkant.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548089037 |
| Prijs | € 169,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 63 cm |
| Breedte | 62.5 cm |
| Hoogte | 83.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Daley Beige/Brown
€ 169,00
