Armchair Catelyn Black

Omschrijving / Armchair Catelyn Black
Catelyn is een comfortabele kuipstoel met een vrouwelijk voorkomen. Deze eetkamerstoel heeft een prachtige welvende rugleuning en is bekleed met een zachte, glanzende velvet stof. Armstoel Catelyn schuif je met veel liefde aan de eettafel, maar ze is op veel meer plekken inzetbaar. Bijvoorbeeld aan de werkplek, vergadertafel of in een hotellobby. Catelyn ademt de intieme sfeer van een boetiekhotel: luxueus ogend en met een eigen stijl.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548038615 |
| Prijs | € 199,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Hoogte armleuning (cm): 65 Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Basiskleur: Zwart Colour Fastness: 4-5 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: S30 - B25 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Martindale: 20000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 40 Zithoogte (cm): 49 Materiaal zitting: Stof Zitbreedte (cm): 37.50 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Black |
| Lengte | 55.5 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Catelyn Black
€ 199,00
