Armchair Bouton Off-White

Omschrijving / Armchair Bouton Off-White
Ervaar de perfecte combinatie van comfort, stijl en raffinement met onze prachtige Bouton stoel en fauteuil collectie. Ontworpen om uw leefruimte te verheffen, biedt de Bouton serie een eigentijds design dat naadloos vorm en functie samenbrengt. Met zijn schitterende zwarte armsteunen, stoffen bekleding en een slanke zwarte poedercoating frame, zijn deze meubelen klaar om uw zitervaring opnieuw te definiëren.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548093485 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Armchair Bouton Off-White
€ 149,00
