Vloerkleed Antiek 8712 - 200 x 280 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 885,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Antiek 8712 - 200 x 280 cm
Vloerkleed kleur 8712, flatweave; totaalgewicht 1500 g/m²; 100% polyester. Collectie Louis de Poortere 2024. Verpakt 200×16×16 cm. Duurzame, professionele afwerking voor modern interieur.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5420073322901 |
| Prijs | € 885,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 8712 |
| Maat | 200 x 280 cm |
| Lengte | 280 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Model | Antiek |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Antiek 8712 - 200 x 280 cm
€ 885,00
