Extreme Lounging b-hammock cushion Aqua

Meer informatie
| Merk | Extreme Lounging |
|---|---|
| EAN | 5060331727323 |
| Prijs | € 89,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Kleur | Blauw |
| Maat | 70 x 30 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Model | b-hammock |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extreme Lounging b-hammock cushion Aqua
€ 89,00
