Extreme Lounging b-bag monster-b Black

Meer informatie
| Merk | Extreme Lounging |
|---|---|
| EAN | 5060331721895 |
| Prijs | € 299,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 80 x 116 x 94 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 116 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Model | b-bag monster-b |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extreme Lounging b-bag monster-b Black
€ 299,00
