Extreme Lounging b-bag mini-b Grey

Meer informatie
| Merk | Extreme Lounging |
|---|---|
| EAN | 5060331721970 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Kleur | Grijs |
| Maat | 71 x 74 x 74 cm |
| Lengte | 71 cm |
| Breedte | 74 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Model | b-bag mini-b |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extreme Lounging b-bag mini-b Grey
€ 149,00
