Extreme Lounging b-bag mighty-b Quilted Red

Meer informatie
| Merk | Extreme Lounging |
|---|---|
| EAN | 5060331721710 |
| Prijs | € 279,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Kleur | Rood |
| Maat | 80 x 99 x 94 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Model | b-bag mighty-b |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extreme Lounging b-bag mighty-b Quilted Red
€ 279,00
