Extreme Lounging b-bag mighty-b Chestnut

Meer informatie
| Merk | Extreme Lounging |
|---|---|
| EAN | 5060331723639 |
| Prijs | € 289,00 |
| Levertijd | 1 tot 3 werkdagen |
| Kleur | Bruin |
| Maat | 80 x 99 x 94 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Model | b-bag mighty-b |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extreme Lounging b-bag mighty-b Chestnut
€ 289,00
