Chair Junzo Rib Old Pink

Omschrijving / Chair Junzo Rib Old Pink
Stoel Junzo is een elegante stoel door zijn fijne design. De zitting en de rugleuning zijn rond afgewerkt en bekleed met een zachte ribstof. Deze perfecte combinatie zorgt ervoor dat je er uren op kunt blijven zitten aan bijvoorbeeld de eettafel. Het onderstel is van staal en heeft een zwarte afwerking. Stoel Junzo is misschien wel jouw nieuwe, favoriete stoel!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548066991 |
| Prijs | € 139,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Metaal Basiskleur: Roze Colour Fastness: 4 Type Eetkamerstoel: Normale stoel Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: S30 - B35 Meubel afwerking: Gestoffeerd Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 120 Martindale: 20000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 40 Zithoogte (cm): 47 Materiaal zitting: Ribstof Zitbreedte (cm): 48 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Pink |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Chair Junzo Rib Old Pink
€ 139,00
